Sponsorlu Bağlantılar
Kategoriler
Türkçe

Dilekçe Örnekleri – Dilekçe Örneği (Word) İndir

Dilekçe Örneği

Resmi makamlara olan istek ve şikayetlerinizi bildirmek için dilekçe yazmak zorundasınız. Okula, bankaya, belediyeye yada herhangi bir devlet kurumuna bir isteğinizi yada şikayetinizi bildirmek için dilekçe yazmanız gerekir. Talebinizin işleme alınması için kurallarına uygun bir dilekçe yazmanız gerekir. Bu yüzden dilekçe yazma kurallarına uymanız gerekir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bkz: Dilekçe Nasıl Yazılır?

Daha önce dilekçenin nasıl yazıldığını ve dilekçe yazarken nelere dikkat edilmesi gerekiğini detaylı bir şekilde anlattık. Bu yazımızda sizlere dilekçe örnekleri sunacağız. Bu dilekçe örneklerine bakarak yeniden dilekçe yazabilir yada bu dilekçe örneklerini indirerek yeniden düzenleyebilirsiniz.

Aşağıdaki dilekçe örneklerini bilgisayarınıza indirip Microsoft Office 2007-2013, OpenOffice, LibreOffice yada herhangi bir ofis programı ile açabilirsiniz. Dilekçe örneklerinin uzantıları .docx şeklindedir. Bu uzantıyı aça herhangi bir metin editörünü kullanarak dilekçeleri açabilir, düzenleyebilir ve yeniden kaydederek çıktısını alabilirsiniz.

Dilekçe Örnekleri İndir

Okul İzin Dilekçe Örneği İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Mazeret Sınavı Dilekçe Örneği İndir

Banka Dilekçe Örneği İndir

Sponsorlu Bağlantılar

“Dilekçe Örnekleri – Dilekçe Örneği (Word) İndir” için bir yanıt

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgeniz.com